8 травня - День пам'яті та примирення.

Дата: 08.05.2023 17:05

Сьогодні, 8 травня, у День пам'яті та примирення, в.о.голови Цебриківської селищної ради Олена КОСТИК взяла участь в урочистій ході та покладання квітів  до братської могили воїнів-визволителів селища Цебрикове. До заходу долучилися представники організацій, установ, учні, вчителі Цебриківського ЗЗСО та Цебриківської гімназії, жителі селища.

В цей день ми згадуємо тих, хто не повернувся з війни, тих, хто віддав своє життя за нашу свободу. Хай наша пам'ять про них завжди буде живою. Особливо в ці важкі часи, коли ворог знову атакує наші рідну Батьківщину! Вітаємо з Днем пам'яті та примирення!

До Дня пам’яті та примирення відбувся  «Велопробіг». В якому взяли участь усі бажаючі.

Головний приз 1 місце – велосипед отримав учень 9 класу Цебриківської гімназії – Ярослав ЧЕБАН.

Також грошові винагороди отримали:

2 місце – Денис ПАЦУЛА, 20років(житель смт. Цебрикове);

3 місце – Артем СОЛОВЙОВ, учень 8-го класу Цебриківського ЗЗСО.

Та з жіночої команди першою приїхала учениця 9 класу Цебриківського ЗЗСО-

Дар’я СКИБА.(отримала грошову виногороду).

Після урочистої ходи та нагороди переможців «Велопробігу» наші найкращі господині селища Цебрикове пригощали усіх дуже смачною польовою кашею та різними смаколиками.