Участь в.о. голови Цебриківської селищної ради у черговій селекторній нараді Одеської ОВА

Дата: 10.05.2023 16:11

Начальник Роздільнянської районної військової адміністрації Сергій Приходько спільно з керівництвом районного відділу поліції, районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки, районної ради, головами територіальних громад району, посадовими особами РВА взяли участь у координаційній нараді в режимі відеозв’язку, що пройшла під головуванням виконуючого обов’язки голови Одеської ОВА Бориса Волошенкова.
В ході наради начальники районних військових адміністрацій доповіли про стан справ у районах.
До порядку денного було включено шість актуальних питань, а саме: про підсумки виконання місцевих бюджетів Одеської області за 4 місяці 2023 року, забезпечення соціальних виплат окремим категоріям громадян та розподіл вільних залишків місцевих бюджетів; про організацію пасажирських перевезень на території Одеської області; про забезпечення кібербезпеки та технічного захисту інформації на об’єктах критичної інфраструктури, про стан цифровізації Одеської області та перспективи розвитку на 2023 рік; про зовнішньоекономічну діяльність Одеської області за підсумками 2022 року; про підсумки проходження опалювального сезону 2022/23 року у населених пунктах Одеської області та інші нагальні питання.

За результатами розглянутих питань учасникам засідання надано ряд роз’яснень та рекомендацій.