З ДНЕМ МОРСЬКОЇ ПІХОТИ УКРАЇНИ! "ВІРНІ ЗАВЖДИ"

Дата: 23.05.2023 10:46

З ДНЕМ МОРСЬКОЇ ПІХОТИ УКРАЇНИ!

Вшановуючи мужність та героїзм морських піхотинців, виявлені у боротьбі за свободу, незалежність та територіальну цілісність України, Указом Президента України №145/2018 від 23 травня 2018 року, установлено День морської піхоти України, який відзначають щороку 23 травня.

З перших днів вторгнення РФ в Україну морські піхотинці залучені до бойових завдань на найскладніших ділянках оборони України, переважно у південних областях.

Гаслом морської піхоти – “Вірний завжди”, що означає самовіддану службу Українському народові, вірність Військовій присязі та готовність виконати поставлені завдання у будь-яких умовах.

В цей День ми приєднуємося до привітань на адресу доблесних і вірних морських піхотинців України і бажаємо їм високого професіоналізму, міцного бойового духу, добрих перемог і нехай береже вас Господь!

Зі святом Вас і Ваші родини!