Вітаємо з Міжнародним днем захисту дітей!

Дата: 01.06.2023 17:17

Щороку в перший день літа, 1 червня, у всьому світі святкується Міжнародний день захисту дітей.

Вітаємо з Днем захисту дітей! Бажаємо благополуччя в кожну сім’ю. Щасливих щирих дитячих очей. Здоров’я і достатку, душевної теплоти і сердечності, повноцінної уваги, турботи і розуміння.

Діти – це безмежна щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Діти – це ангели. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!

1 червня також відзначають Всесвітній день батьків. Шановні батьки, бережіть себе та своїх дітей, любіть їх, підтримуйте та проводьте з ними більше часу.  Бережіть дітей, адже вони наше продовження!

Наші діти заслуговують на щасливе мирне життя, де вони спокійно ходитимуть в садочок, навчатимуться в школі, будуть гратися у своїх будинках, не боячись сирен чи вибухів.

Бажаємо кожній дитині зростати в мирі та родині, щасливого дитинства.

Дорогі наші дітки, будьте здорові, радісні, мрійте та любіть Україну.

До Дня захисту дітей біля Цебриківського Будинку культури відбулося яскраве та неймовірно прекрасне свято для всіх діточок нашої громади.

Була гарна концертна програма організована працівниками Будинку культури. Діток вітали учасники танцювального колективу «Смішинка». Також до діток завітала гостя «Зайка», яку дітки зустріли з щирою радістю та любов’ю. Був конкурс малюнків на асфальті «За мир». Діти захоплено вимальовували крейдою свої оригінальні фантазії, висловлюючи при цьому активну життєву позицію: «Бажаємо миру Україні!».

Всі діти , які були на святі отримали морозиво та подарунки!

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей вручили грамоти та подяки учасницям танцювального колективу «Смішинка» за артистичність, відповідальність, активну участь у культурно-масових заходах Цебриківського Будинку культури.

Дякуємо Вам наші дітки за щирі емоції та яскраве свято!