З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей в.о. голови Цебриківської селищної ради Олена КОСТИК привітала та подарувала подарунки діткам, які знаходяться під опікою, діткам сімей, які знаходяться в статусі СЖО, діткам ВПО.

Дата: 01.06.2023 16:20

З нагоди святкування Міжнародного дня захисту дітей в.о. голови Цебриківської селищної ради Олена КОСТИК, начальник ССД Тетяна ТИХОНЧИК,  ФСР Ольга ЧЕРНЕЦЬКА привітали та подарували подарунки діткам, які знаходяться під опікою, діткам сімей, які знаходяться в статусі СЖО, діткам ВПО.

Вітаємо з Днем захисту дітей! Бажаємо благополуччя в кожну сімю. Щасливих щирих дитячих очей. Здоровя і достатку, душевної теплоти і сердечності, повноцінної уваги, турботи і розуміння.

Дітице безмежна щирість і відвертість. Їх майбутнє залежить від нас. Наше майбутнє залежить від них. Дітице ангели. Вони повинні жити в світі, який не знає, що таке жорстокість, біль та насильство. Давайте створимо для них такий світ разом!

Шановні батьки, бережіть себе та своїх дітей, любіть їх, підтримуйте та проводьте з ними більше часу. Бережіть дітей, адже вони наше продовження!

Наші діти заслуговують на щасливе мирне життя, де вони спокійно ходитимуть в садочок, навчатимуться в школі, будуть гратися у своїх будинках, не боячись сирен чи вибухів.

Бажаємо кожній дитині зростати в мирі та родині, щасливого дитинства.

Дорогі наші дітки, будьте здорові, радісні, мрійте та любіть Україну.