Робоча зустріч в.о. голови Цебриківської територіальної громади Олени Костик з представником групи експертів та модераторів фокус-групи зі стратегічного планування

Дата: 02.06.2023 18:29

Нет описания фото.

Одеська обласна державна адміністрація розпочала підготовку до написання стратегії розвитку, програми комплексного відновлення та плану відновлення Одеської області. Для реалізації цього завдання залучені різні експерти для вивчення та збору інформації.

В рамках підготовки плану 02 червня 2023 року за дорученням начальника Роздільнянської РВА Сергія Приходька, його заступник Вадим Ковальський провів робочу зустріч голів територіальних громад з представником групи експертів та модераторів фокус-групи зі стратегічного планування Швейцарсько – Українського проєкту DECIDE – «Децентралізація для розвитку демократичної освіти» Кошелюком Мирославом Євгеновичем.

Під час зустрічі були обговоренні питання розвитку Роздільнянського району, особливості кожної громади. Окреслені найбільш актуальні проблеми та бачення кожного керівника щодо їх вирішення. Обговорювалися питання реалізації спільних проєктів на території Роздільнянського району, які б мали користь для всіх громад та позитивний вплив на стратегічний розвиток Одеського регіону.