Стійкість і зцілення

Дата: 21.06.2023 16:18

Післявоєнне зцілення і психологічний добробут. Це один із напрямів дискусії у межах національного EdCamp ВОЛЯ-2023 «Передпереможна сила для післяпереможних планів», який наш добрий партнер, громадська організація EdCamp Ukraine проведе з 27 до 29 червня.

📣 Серед спікерів – Оксана Збітнєва, керівниця Координаційний центр КМУ / Mental Health UA, ГО Безбар’єрність та наша експертка з безбар’єрності Nina Matsiuk.

Які ще теми розкриватимуться ⬇️

⚠️Безпека і цивільний захист. Підсилення цього компонента, особливо в районах, де відновлено контроль уряду України, зонах бойових дій, регіонах під постійними обстрілами.

🌍 Відкритість світу. Долучення української освіти до глобальних трендів та стандартів, зокрема в контексті євроінтеграції.

📑 Зміст освіти. Ціннісне підґрунтя, зміни у смисловому наповненні, педагогічних підходах та методиках, фокусах навчання.

🧑🏼‍🏫Професійний розвиток педагогічних (науково-педагогічних) працівників/-иць. Зміни ролі вчителя відповідно до глобальної ситуації, наслідків повномасштабної війни та реформи Нової української школи.

Організатори запрошують до участі в онлайн-форматі вчительство, батьківство та всіх, кому не байдужа доля загальної середньої освіти. Щоб зареєструватися, переходь сюди 📲https://bit.ly/applyedcampvolia

Більше інформації про концепцію та теми заходу 👉🏼https://edcamp.ua/edcampvolia2023

#bezbariernist#безбарєрність#barrierfree