23 червня 2023 року до Цебриківської селищної ради завітали представники Міжнародного Комітету порятунку (Іnternational rescue committee – IRC).

Дата: 23.06.2023 18:23

IRC реагує на гуманітарні кризи світу та допомагає людям, які опинилися в біді.

У рамках соцільно-психологічної допомоги ВПО та особам, які постраждали від війни, співробітники організації здійснюють соціальний супровід до державних установ та організацій, банківських та медичних закладів, надають консультації щодо отримання соціальної та психологічної допомоги, а також надають індивідуальний супровід особам, які його потребують, з різних питань.

У рамках юридичної допомоги ВПО, які постраждали від війни, співробітники Комітету консультують з питань: відновлення втрачених документів, встановлення факту народження та смерті, соціальних та пенсійних виплат, спадкування, трудових спорів, перетину лінії розмежування/кордону, порядку компенсації за зруйноване житло та інших питань.

Співробітники Комітету раніше неодноразово вже відвідували громаду, визначили потреби внутрішньо переміщених осіб та мешканців громади, що перебувають у складних життєвих обставинах, з метою надання соціально—психологічної, юридичної допомоги та допомоги у засобах гігієни і засобах для пересування літніх людей.

Співробітники Комітету 23 червня 2023 року по списку потреб мешканців видали допомогу у засобах гігієни, засобах для пересування для осіб з інвалідністю. Та надали якісну психологічну допомогу жителям громади.

Цебриківська селищна рада та жителі громади щиро вдячні за надану допомогу!

Віримо в доброту та перемогу!

Слава Україні!

Слава ЗСУ!