Сім’я для людини – це завжди фортеця

Дата: 15.05.2023 17:11

Сім’я для людини – це завжди фортеця 🏰

За стійкість і нерушимість саме сімейного фронту людина виходить боротись одразу і здатна боротись аж до смерті.

Сім’я – джерело сили й натхнення. Того надзвичайно необхідного ресурсу, без якого життя може перетворитися на існування. Щедре джерело безумовної любові, взаєморозуміння, постійного творчого пошуку – у стосунках з коханими, у спілкуванні з дітьми, у турботі про найстарших.

Сім’я – те, що кожен з нас створює, вирощує та береже 🌱

Рік повномасштабного вторгнення багато чого посіяв в українських родинах. Сім’ї понесли непоправні втрати. Сім’ї розділилися – іноді тисячами кілометрів і кількома кордонами.

Це жорстоке випробування, що приніс в нашу країну російський агресор.

🤱🏼 Але є сім’ї, які поповнилися – адже діти народжувалися навіть у бомбосховищах. Є сім’ї, які створилися в евакуаційних потягах, в окопах, навіть на руїнах розбомблених будинків. Є сім’ї, які зміцніли, бо у часи складних випробувать найкраще розумієш, що насправді є найдорожчим у житті 👇🏼

Що коханням не можна нехтувати. Що повага близької людини не має цінника. Що батьківська спокійна старість – необхідність, яку потрібно забезпечити. Що обійми та поцілунок дитини варті більше за будь-які щедроти у світі.

Психологічний клімат у кожній родині різний – тут немає зразка, скільки не шукай 🔎 Але створює і регулює цей клімат кожен член сім’ї. Наповнювати свою сім’ю ресурсом і брати ресурс з неї ж – задача непроста, але в ній зосереджена вся сутність життя.

Тому так важливо піклуватися про власне ментальне здоров’я і дбати про психологічне благополуччя родини. Бо як ні від чого іншого, саме від емоційного стану найближчого – сімейного – оточення ми залежні найбільше.

Щоб дізнатися більше, як піклуватися про ментальне здоров'я – своє та близьких, заходьте на спеціальну сторінку Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? 📲 https://howareu.com

З Міжнародним днем сім’ї 💚

#тияк