Працівники Центрів зайнятості, учасники навчання від фахівців ITC - Israel Trauma Coalition поділилися враженнями від пройденого курсу з керівницею Координаційного центру з психічного здоров’я при Кабінет Міністрів України Оксаною Збітнєвою.

Дата: 15.05.2023 17:14

«На початку повномасштабної війни, коли до нашого Центру зайнятості приходили люди, які вимушено переїхали, вони шукали не лише роботу, а й підтримку».

💬 «Працюючи, ми звикли віддавати, а тут отримали нагоду взяти щось для себе».

💬 «Ми мали лекції, але насправді це були зустрічі, яких давно не вистачало».

Напередодні відбулося підсумкове заняття для другої групи учасників, про першу групу – тут ▶️ https://bit.ly/42yzli2

Всього курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях опанували 56 співробітників Центрів зайнятості, які вже відсьогодні приступатимуть до масштабування отриманих знань та навичок – поширення їх серед своїх колег.

«Стійкість є у нашій ДНК. Це наш імунітет. Той захисний шар, який війна може сточити нанівець. Маємо розуміти, що душевні рани так само болючі, як і фізичні, цим треба займатися і починати із себе», – зазначила Оксана Збітнєва.

ℹ️ Навчання організовано громадською організацією Безбар'єрність та Israel Trauma Coalition у межах Всеукраїнської програми ментального здоров'я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська та у розвиток домовленостей першої леді України та першої леді Ізраїлю Міхаль Герцог.

Супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я забезпечує Координаційний центр з психічного здоров'я при Кабінеті Міністрів України за експертного партнерства та підтримки World Health Organization (WHO). Майданчиком для ухвалення рішень є Міжвідомча координаційна рада КМУ.

Max Goldenberg Державна служба зайнятості

#тияк