41 сесія VIII скликання 21 червня 2023 року

Рішень Цебриківської селищної ради

Роздільнянського району Одеської області

прийнятих на засіданні ХХXХI сесії VIII cкликання 21.06.2023 року

№1521-VIIІ Про внесення  змін  та доповнень до рішення від 14 грудня 2022 року №1447-VIIІ ск. «Про бюджет Цебриківської селищної територіальної громади  на 2023 рік»

1522-VIII Про внесення змін до рішення № 1446- VIII  від 14 грудня 2022 року «Про затвердження Програми розвитку і підтримки КНП «Цебриківський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Цебриківської селищної ради на 2023 рік».

№1523 –VIIIПро внесення змін до рішення № 1445 -VIII  від 14 грудня  2022 року «Про затвердження Програми  фінансової підтримки

комунального підприємства «Ринок Цебриківський» на 2023 рік»

№ 1524 –VIII “Про внесення змін до рішення № 1515 -VIII  від 23 травня 2023 р. «Про затвердження програми забезпечення житлом медичних працівників, які працюють на території Цебриківської територіальної громади на 2023-2025 р.р.»

№ 1526 -VIII Про внесення змін до рішення № 1499 -VIII від 25 квітня 2023 р. «Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Цебриківської  селищної  територіальної громади» на 2023- 2024 роки»”

№ 1527 –VIIІПро  встановлення місцевих податків та зборів  на 2024 рік на території Цебриківської селищної ради

№ 1528- VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Ільчак Валерію Миколайовичу, гр. Власюк Світлані Миколаївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).»

№ 1529- VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення ( відновлення ) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельної ділянки гр. Міхней Ользі Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка).»

№ 1530- VIII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49(сорок дев’ять) років гр. Васильєвої Анастасії Олегівні та гр. Долінської Анні Олександрівні для сінокосіння та випасання худоби.»

№ 1531-VIII « Про передачу земельних ділянок комунальної власності в оренду для сінокосіння і випасання худоби гр. Волинцю Василю Ігоровичу, Маруняку Андрію Анатолійовичу, Коваленко Олені Геннадіївні»

№ 1532-VIII «Про передачу земельних ділянок комунальної власності в оренду для сінокосіння і випасання худоби гр. Павловській Вірі Анатоліївні, Коваленку Олександру Геннадійовичу»

№ 1533-VIII «Про передачу земельних ділянок комунальної власності в оренду для сінокосіння і випасання худоби гр. Манько Інні Сергіївні, Коваленку Геннадію Петровичу»

№ 1534-VIII «Про передачу земельних ділянок комунальної власності в оренду для сінокосіння і випасання худоби гр. Дмитрієвій Наталії Павлівні»

№ 1535-VIII «Про передачу земельних ділянок комунальної власності в оренду для сінокосіння і випасання худоби гр. Стемковському Дмитру Віталійовичу»

№ 1536-VIII « Про передачу земельних ділянок комунальної власності в оренду для сінокосіння і випасання худоби гр. Маньку Олександру Габрелійовичу»

№ 1537-VIII « Про передачу земельних ділянок комунальної власності в оренду для сінокосіння і випасання худоби гр. Долінському Олександру Сергійовичу»

№ 1538-VIII «Про передачу земельних ділянок комунальної власності в оренду для сінокосіння і випасання худоби гр. Петровському Євгену Андрійовичу»

№ 1539-VIII «Про передачу земельних ділянок комунальної власності в оренду для сінокосіння і випасання худоби гр. Мамаєву Сергію Володимировичу»

№ 1540- VIII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49(сорок дев’ять) років гр. Чупі Михайлу Михайловичу для сінокосіння та випасання худоби.»

ПРОТОКОЛ № ХХХХІ

пленарного засідання сорок першої сесії VIIІ скликання