Засідання виконавчого комітету 27 (30 червня 2023 року).

Дата: 07.07.2023 17:06

РЕЄСТР

рішень виконавчого комітету

Цебриківської селищної ради

Роздільнянського району Одеської області

прийнятих на засіданні 30.06.2023 року

№ 225 «Про надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах»

226 «Про затвердження списку громадян,  які надають житло

внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання,

на оплату житлово-комунальних послуг»

№ 227 «Про хід підготовки комунальних підприємств, бюджетних установ та організацій до опалювального сезону в осінньо-зимовий період 2023-2024 років»

228 «Про створення комісії з розгляду питань щодо надання компенсації за пошкоджені об’єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України»

№ 229 «Про деякі питання цивільного захисту населення Цебриківської територіальної громади в умовах правового режиму воєнного стану»

№ 230 «Про заходи виконкому на 2023-2024 роки з реалізації Національної стратегії із створення безбар’єрного простору в Україні на період до 2030 року»

№ 231 «Про утворення координаційного центру підтримки цивільного населення при Цебриківській селищній раді»

№ 232 «Про присвоєння  поштової адреси житлового будинку в

с.  Вишневе по вулиці Лісова»

№ 233 «Про видачу дубліката свідоцтва про власності, від 21.01.2011 № 4 на житловий будинок за адресою; вул. Сонячна 9 смт Цебрикове Одеської області в зв’язку з втратою на ім’я Зуб Пелагея Василівна»

№ 234 «Про затвердження інформаційної картки адміністративної послуги щодо здійснення Реєстрації місця проживання (перебування), зміна місця проживання, зняття із задекларованого/зареєстрованого місця проживання (перебування)»

ПРОТОКОЛ № 27 засідання виконавчого комітету  Цебриківської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.