Дата: 11.07.2023 12:32

Тема, до розповсюдження якої мають бути дотичні всі та кожен 👥

Впровадження другої хвилі комунікаційної кампанії Ти як? Всеукраїнської програми ментального здоров'я за ініціативою Олена Зеленська обговорили представники комунікаційних підрозділів міністерств. Наразі активно поширюється інформація про техніки самодопомоги та підтримки інших людей.

Встановлено, що понад 70% українців вже переживали стрес й майже 15 млн ще відчують на своєму ментальному здоров’ї наслідки війни.

💬 «Наша спільна мета застосувати усі канали комунікації та донести інформацію до всіх. За оцінками фахівців, більшість людей, близько 80%, можуть самостійно позбутись тривожних розладів та проявів стресу, якщо опанують навички самодопомоги. Люди мають знати про таку можливість, і власне, як це зробити. Це елемент державної політики, прояв турботи та відповідальності. Ми маємо ділитися інформацією вчасно та в доступній формі», - наголосила Оксана Збітнєва, керівниця Координаційний центр КМУ / Mental Health UA.