Допомога для тих, хто допомагає .

Дата: 18.07.2023 12:46

Допомога для тих, хто допомагає 🫂

Навіть тим, хто присвятив себе підтримці інших, іноді самим потрібно спиратися на чиєсь плече.

📢 Обговорювати феномен національного волонтерського руху в Україні будуть 22 липня під час першого щорічного форуму волонтерської спільноти Social Camp Odesa.

Захід має на меті максимально охопити нагальні потреби цієї сфери та надати можливість кожному учаснику поділитись досвідом.

Серед учасників всеукраїнської платформи – представники волонтерських і громадських організацій, благодійних фондів та інших гуманітарних ініціатив, науковці, журналісти, керівники соціально відповідального бізнесу.

На порядку денному найбільш актуальні питання:

🟡 нова ера волонтерства в Україні;

🟡 відповідальність воєнного часу: чи повинен бізнес рятувати та відроджувати країну;

🟡 партнери, а не вороги: які кроки має зробити держава, щоб підтримати або співпрацювати з волонтерським рухом;

🟡 гроші та довіра: як закривати найбільші збори.

На одній з дискусійних панелей на тему «На межі: як у нескінченній допомозі іншим не втратити себе» виступить директорка зі стратегічного розвитку @Координаційний центр КМУ / Mental Health UA Анна Лущай. Спікерка розповість щодо впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олена Зеленська, зокрема й про те, як можна навчити себе та інших долати тривожні розлади та прояви стресу.

Долучитись до першого щорічного форуму про волонтерів і для волонтерів Social Camp 2023 Odesa, який відбудеться 22 липня в Одесі, можна за попередньої реєстрації за посиланням 📲 https://www.socialcampodesa.com