Дата: 28.07.2023 16:20

Приходите за покупками в магазин або на заправку, а там – поради, як вам подбати про свій психологічний добробут 👇🏼

Щоб заспокоїтися, ритмічно постукай себе по ключицях 🧍🏼

Щоб відволіктися від тривоги, опиши детально предмет в руці 🤲🏻

Ось такі відеоролики транслює SOCAR Energy Ukraine на АЗК мережі, Фора та Фокстрот – у своїх магазинах по всій Україні.

Щоб поки ви стоїте в черзі на касу, задумались, обираючи товар, відволіклися – використали ці кілька хвилин з користю для вашого ментального здоров’я ❤️‍🩹

💼 Компанії спільноти «Бізнес без бар’єрів» взяли на себе левову частку просвітницької роботи, підтримавши комунікаційну кампанію Ти як? Всеукраїнської програми ментального здоров’я за ініціативою Олена Зеленська.

І це той рівень ставлення бізнесу до своїх покупців, клієнтів, гостей, який викликає щире «вау».

Далі буде 🔥

ℹ️ «Бізнес без бар’єрів» – спільнота з 22-х компаній, яка об’єдналася навколо ініціативи першої леді Олени Зеленської «Без бар’єрів», спрямованої на створення рівних можливостей для всіх українців.

Комунікаційна кампанія «Ти як?» реалізується за підтримки проєкту USAID Ukraine - USAID Україна Розбудова стійкої системи громадського здоров’я, який виконує організація Пакт.

Супровід розробки та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я забезпечує Координаційний центр КМУ / Mental Health UA за експертного партнерства та підтримки World Health Organization (WHO).

#тияк