42 сесія VIII скликання 20 липня 2023 року

Рішень Цебриківської селищної ради

Роздільнянського району Одеської області

прийнятих на засіданні ХХXХII сесії VIII cкликання 20.07.2023 року

№1541-VIІI «Про внесення  змін  та доповнень до рішення від 14 грудня 2022 року №1447-VIIІ ск. «Про бюджет Цебриківської селищної територіальної громади  на 2023 рік»»

№1542-VIІI «Про  затвердження звіту Цебриківської селищної  ради про виконання селищного бюджету Цебриківської селищної ради за ІІ квартал  2023 року»

№ 1543-VIII «Про внесення змін до рішення № 1446- VIII  від 14 грудня 2022 року «Про затвердження Програми розвитку і підтримки КНП «Цебриківський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Цебриківської селищної ради на 2023 рік».»

№ 1544 -VIII  «Про внесення змін до рішення № 1526 -VIII від 21 червня 2023 р. «Про затвердження Програми утримання та ремонту автомобільних доріг загального користування місцевого значення та вулиць і доріг комунальної власності Цебриківської  селищної  територіальної громади» на 2023- 2024 роки»»

№ 1545 –VІII «Про внесення змін до Програми по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території  Цебриківської селищної ради на 2021-2024 роки.»

№ 1546 –VIII «Про внесення змін до рішення №1395 -VIII від 03.03.2022 року «Про затвердження Програми підтримки територіальної оборони Цебриківської селищної ради на 2022-2023 роки»

№ 1547 –VIII «Про внесення змін до цільової  Програми соціальної підтримки населення Цебриківської селищної ради  на 2021-2023 роки «ЗАХИСТ І ТУРБОТА», затвердженої рішенням № 61-VIII  від 24.12.2020 р.»

№ 1548-VIII «Про затвердження  проектної документації на будівництво за робочим проектом «Капітальний ремонт підвального приміщення (захисної споруди цивільного захисту – найпростіше укриття) ЗДО ясла-садок «Вербичка» смт Цебрикове Цебриківської селищної ради Роздільнянського району Одеської області, за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, смт Цебрикове, вул. Миру, 11»

№ 1549-VІII «Про прийняття майна зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Одеської області у комунальну власність Цебриківської об’єднаної територіальної громади Роздільнянського району Одеської області»

№1550 -VIII «Про передачу майна до відділу освіти, культури, молоді та спорту Цебриківської селищної ради»

№1551-VІII «Про внесення змін до рішення № 1448-VIII від 2022 року «Про затвердження структури, чисельності та штатного розпису закладів культури Цебриківської селищної ради на 2023 рік»