До Цебриківської територіальної громади завітав Благодійний Фонд «Вітри змін»

Дата: 15.06.2023 16:56

15 червня 2023 року до Цебриківської територіальної громади вперше завітав Благодійний Фонд «Вітри змін», який надав гуманітарну допомогу окремим родинам з дітьми, які перебувають у   складних життєвих обставинах, багатодітним родинам, сім’ям з дітьми під опікою, дітям з сімей ВПО.

Набори речей видавались представниками Благодійної організації та працівників Служби у справах дітей Цебриківської селищної  ради.

Співпраця Цебриківської громади з Благодійним Фондом «Вітри змін» дала змогу забезпечити представників сімей нашої громади наборами речей, що є дійсно важливим в період воєнного стану в Україні.

Жителі та працівники Цебриківської селищної ради висловлюють вдячність за допомогу.

Бажаємо сил та натхнення представникам Благодійного Фонду «Вітри змін» та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю між нашими установами.

Миру та добра усім!