Психологічна служба працює у складі Харківського обласного центру соціальних служб з березня цього року. Її робота організована у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як?, ініційованої першою леді Олена Зеленська.

Дата: 11.07.2023 12:30

Фахівці обласної психологічної служби допомагають впоратися з пережитим стресом

Психологічна служба працює у складі Харківського обласного центру соціальних служб з березня цього року. Її робота організована у межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як?, ініційованої першою леді Олена Зеленська.

«При даному центрі функціонує дві мобільні бригади, які виїжджають за запитами до громад. Минулого тижня працювали з постраждалими від російського удару в Первомайському, до цього – в Чугуєві. Загалом до центру звернулися по допомогу майже 1300 осіб, вже проведено 1100 індивідуальних і майже 100 групових сесій», – розповіла Vita Kovalska.

Звернутися до психологічної служби можна в будні з 9:00 до 17:00 за телефонами:

🔸+38 068 071 9929;

🔸+38 050 071 9929;

🔸+38 063 071 9929.

👉Подробиці – за посиланням: https://kharkivoda.gov.ua/news/121831

Мобільні бригади, які працюють на базі Харківського обласного центру соціальних служб, допомагали постраждалим унаслідок ракетного обстрілу в Первомайську, до цього – в Чугуєві.

Робота у такому форматі дозволяє психологам та спеціалістам психосоціального супроводу оперативно виїжджати у населені пункти, звідки приходять відповідні запити.

Підхід, який впроваджує Харківщина, буде релевантним і для решти регіонів, тож сподіваємося на його масштабування найближчим часом.