43 сесія VIII скликання 18 серпня 2023 року

Рішень Цебриківської селищної ради

Роздільнянського району Одеської області

прийнятих на засіданні ХХXХIII сесії VIII cкликання 18.08.2023 року

№ 1560-VIII «Про внесення  змін  та доповнень до рішення від 14 грудня 2022 року №1447-VIIІ ск. «Про бюджет Цебриківської селищної територіальної громади  на 2023 рік»»

№ 1561-VIII «Про внесення змін до рішення № 1446- VIII  від 14 грудня 2022 року «Про затвердження Програми розвитку і підтримки КНП «Цебриківський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Цебриківської селищної ради на 2023 рік».»

№ 1562-VIII «Про затвердження штатного розпису КНП «Цебриківський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Цебриківської селищної ради»

№1563-VIII «Про внесення змін до  Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Цебриківської селищної ради 2022-2025 роки, затвердженої рішенням №1361-VIII від 04 лютого 2022 року»

№ 1564-VІII «Про внесення змін до Програми по локалізації та ліквідації амброзії полинолистої та інших карантинних рослин на території  Цебриківської селищної ради на 2021-2024 роки.»

№1565-VIII«Про затвердження  проектної документації на будівництво за робочим проектом «Капітальний ремонт захисної споруди цивільного захисту  (протирадіаційне укриття) Цебриківської гімназії Цебриківської селищної ради Роздільнянського району Одеської області, за адресою: Одеська область, Роздільнянський район, смт Цебрикове, вул. Огородня, 2»»

№ 1566-VIII «Про погодження проєкту рішення «Про перепрофілювання (зміну типу) закладу загальної середньої освіти Цебриківської селищної ради»»

№1570-VIII «Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку гр. Личаченку Леоніду Павловичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

№ 1571-VIII «Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку гр. Тюхтію Ігорю Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»