Я вам намалюю монстра, що уособлює стрес. Навіщо це робити? Тому що ворога потрібно знати в обличчя!

Дата: 28.08.2023 16:46

🎭 В легкій, розважальній формі першу психологічну допомогу опановують фахівці закладів мистецької освіти. Насамперед це викладачі вишів, коледжів, академій мистецтв.

🫂Вони, звичайно, не тільки малюють чудовиськ, а й навчаються, як підтримати, наприклад, колегу або студента, якщо у них з’явились прояви депресії. Або що треба зробити, аби згуртувати колектив закладу, яким чином підвищити власну стійкість та допомогти один одному.

❗️Головна мета занять – підвищити обізнаність педагогів про ментальне здоров’я, поділитися навичками вчасної допомоги, створити безпечний простір навчального процесу.

🧑🏻‍🏫 Перші заняття вже відбулися у Харкові, Києві, Дніпрі та Одесі. На черзі ще інші міста країни.

ℹ️ Це навчання є частиною пріоритетного проєкту «Мистецтво допомагати: психосоціальна підтримка в галузях культури та інформаційної політики» Міністерство культури та інформаційної політики України, що реалізовується в межах Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою Олена Зеленська.

◽️Семінари проводяться спільно з Державне агентство України з питань мистецтв та мистецької освіти та Червоний Хрест України.