44 сесія VIII скликання 20 вересня 2023 року

Рішень Цебриківської селищної ради

Роздільнянського району Одеської області

прийнятих на засіданні ХХXХIV сесії VIII cкликання 20.09.2023 року

№ 1579-VIII «Про внесення  змін  та доповнень до рішення від 14 грудня 2022 року №1447-VIIІ ск. «Про бюджет Цебриківської селищної територіальної громади  на 2023 рік»»

№1580 -VIII «Про внесення змін до рішення № 1446- VIII  від 14 грудня 2022 року «Про затвердження Програми розвитку і підтримки КНП «Цебриківський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Цебриківської селищної ради на 2023 рік».»

№ 1581-VIII «Про затвердження штатного розпису КНП «Цебриківський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Цебриківської селищної ради»

№ 1582-VIII «Про внесення змін до рішення № 1445 -VIII  від 14 грудня  2022 року «Про затвердження Програми  фінансової підтримки комунального підприємства «Ринок Цебриківський» на 2023 рік»

1584-VIII «Про внесення змін до рішення 1425-VIII  від 20 вересня 2022 року «Про встановлення вартості за харчування дітей та порядку плати батьків за перебування дитини в  закладі дошкільної освіти ясла-садок «Вербичка»».

№ 1585–VIІI «Про створення Центру та Відділу надання адміністративних послуг Цебриківської селищної ради»

1586-VIII «Про затвердження тарифів КП «Ринок Цебриківський»»

№ 1587-VIII «Про затвердження Акту приймання-передачі основних засобів».

№1588 -VIII «Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку гр. Чумак Руслані Валеріївні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

№1589 –VIII «Про передачу безоплатно у власність земельну ділянку гр. Чернецькій Ользі Олександрівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

№1590 -VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельної ділянки  гр. Коваленку Геннадію Петровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

№1591 –VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельної ділянки  гр. Цуркану Івану Олександровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

№1592 -VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) гр. Богачу Анатолію Павловичу  для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)».

№ 1593-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу існуючого фермерського господарства «ЮРЧЕНКО»  кадастровий номер: 5121655500:01:001:0580, загальна площа земельної ділянки – 17,9912га»

№1594 –VIII «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності»

№ 1595 –VIII «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності»

№1596 –VIII «Про надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки комунальної власності»