ЩО РОБИТИ КОЛИ ЗАКИПАЄШ?

Дата: 18.10.2023 12:53

Що робити, коли закипаєш? Не соромитися і давати волю емоціям (але так, щоб нікого не налякати та нікому не зашкодити 🤭).

Відчувати роздратування чи навіть бажання пожбурити щось у стіну — це цілком природньо. Особливо зараз, коли стрес і втома стали буденністю.

Щоправда, сварки чи образи тут не зарядять. Це деструктивні спроби виплеснути емоції, які виснажують, руйнують нас із середини і завжди мають неприємні наслідки. Допоможуть прості речі:

🥊 задайте жару боксерській груші;

🌲 від душі покричіть у лісі;

📦 пошматуйте картонну коробку, зламайте олівця;

🫖 заґуґліть, де можна безпечно побити посуд у вашому місті (так, такі послуги справді існують).

Ми маємо навчитися виражати свої емоції, розпізнавати стани, шукати ресурси та берегти свій психоемоційний баланс 🫶🏻