Сьогодні, 10 жовтня, День ментального здоров’я.День, коли ми маємо усвідомити важливість піклування про себе та підтримки інших.

Дата: 10.10.2023 09:42

Сьогодні, 10 жовтня, День ментального здоров’я.

🫂 День, коли ми маємо усвідомити важливість піклування про себе та підтримки інших.

📍Ініціаторка створення та впровадження Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як?, перша леді Олена Зеленська наголошує: ментальна безпека цілої країни починається з кожного з нас.

Двадцять чотири години, щоб потурбуватися про себе та свій стан. Багато це чи мало? Сьогодні Всесвітній день ментального здоров’я, заснований ВООЗ ще 31 рік тому.

Для України дата важлива як ніколи: стрес, який щодня витримуємо через російський напад, неможливо ігнорувати чи замовчувати. Українці самовіддані, відчайдушні й сміливі в захисті одне одного. Та чи вистачає наших душевних сил на самих себе?

Адже, щоб зберегти стійкість країни, мусимо зберегти кожен свою.

Як це зробити:

✔️чесно аналізувати свої відчуття;

✔️не соромитися звертатися по допомогу, якщо щось непокоїть.

🇺🇦 Всеукраїнська програма ментального здоров’я «Ти як?» створена спеціально для того, щоб кожен знайшов психологічну допомогу тоді й там, коли вона потрібна.

🫂 Щоб підтримати інших, підтримаймо себе. Нехай кожен наш день буде днем ментального здоров’я. Психологічна безпека цілої країни починається з кожного з нас.