Як оформити право на спадщину, якщо вона в окупації?

Дата: 27.10.2023 14:13

На початку активної фази війни Леоніду довелось покинути свою домівку. Зараз його цікавить питання вступу у спадщину — але спадкове майно знаходиться на тимчасово окупованій території.

Як оформити право на спадщину, якщо вона в окупації? Про це Леоніду розповіли наші параюристи Західного регіону. І заодно сформували невеличку консультацію для тих, хто зіштовхнувся зі схожою проблемою.

❓Куди звертатися для оформлення спадщини, яка знаходиться на тимчасово окупованій території?

❓Які документи необхідно подати для оформлення спадщини?

Ці питання розбираємо з Anna Hruzinska, координаторкою параюристів Західного регіону, а також додаємо приклад заяви про прийняття спадщини у статті: https://ulaf.org.ua/news/oformlennya_spadshiny/

Проєкт здійснюється Українською фундацією правової допомоги та Координаційним центром з надання Безоплатна правнича допомога за підтримки Mott Foundation.

❗️Leonid is an internally displaced person. His inherited property is now located in the temporarily occupied territory.

How to accept an inheritance in the temporarily occupied territory? Our paralegals in the Western Region advised him on this topic. And at the same time, they prepared a small consultation for those who have faced a similar problem.

❓Where to go to register an inheritance that is under occupation?

❓What documents should be submitted for inheritance registration?

We analyze all this with Anna Hruzinska, coordinator of paralegals in the Western region, in the article. We also attach an example of application for a certificate of inheritance: https://ulaf.org.ua/news/oformlennya_spadshiny/

The project is implemented by the Ukrainian Legal Aid Foundation in cooperation with the Coordination Centre for Legal Aid Provision with the support of the Mott Foundation.

#параюристи #paralegals #ULAF