Засідання виконавчого комітету 31 (25 жовтня 2023 року).

Дата: 31.10.2023 19:32

РЕЄСТР

рішень виконавчого комітету

Цебриківської селищної ради

Роздільнянського району Одеської області

прийнятих на засіданні 25.10.2023 року

№ 265 «Про надання матеріальної допомоги одиноким особам похилого віку на покращення  соціально-побутових умов»

№ 266 «Про надання матеріальної допомоги громадянам, які опинилися в складних життєвих обставинах»

№ 267 «Про надання матеріальної допомоги громадянам на поховання померлого»

№ 268 «Про надання одноразової грошової допомоги, як члену сім’ї мобілізованого та загиблого військовослужбовця у ході проведення бойових дій.»

№ 269 «Про надання щомісячних стипендій особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам бойових дій у Республіці Афганістан та на території інших держав з інвалідністю»

№ 270 «Про надання щоквартальної матеріальної допомоги колишнім політв’язням і репресованим»

271 «Про затвердження списку громадян,  які надають житло

внутрішньо переміщеним особам для покриття витрат на проживання,

на оплату житлово-комунальних послуг»

№ 272 «Про внесення змін до рішення № 33 від 13.07.2021 року «Про створення  мобільної бригади соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі»»

№ 273 «Про  внесення змін до персонального складу Координаційної ради з питань сімейної політики, гендерної рівності, запобігання та протидії домашньому насильству і протидії торгівлі людьми Цебриківської селищної ради»

№ 274 «Про внесення змін до персонального складу  комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Цебриківської селищної ради»

№ 275 «Про внесення змін до персонального складу опікунської ради при виконавчому комітеті Цебриківської селищної ради»

№  276 «Про внесення змін до рішення № 215 від 28 квітня 2023 року «Про утворення міждисциплінарної команди»»

№ 277 «Про присвоєння  поштової адреси житлового будинку в  смт Цебрикове по вулиці Новоселів»

№ 278 «Про присвоєння  поштової адреси житлового будинку в  смт Цебрикове по вулиці Н. Лісна»

№ 279 «Про присвоєння  поштової адреси житлового будинку в  смт Цебрикове по вулиці Молодіжна»

№ 280 «Про присвоєння  поштової адреси житлового будинку в  смт Цебрикове по вулиці Зоряна»

№ 281 «Про присвоєння  поштової адреси житлового будинку в  смт Цебрикове по вулиці Н.Огородня»

№ 282 «Про присвоєння  поштової адреси житлового будинку в  с. Вишневе по вулиці Садова»

№ 283 «Про присвоєння  поштової адреси житлового будинку в  с. Никомаврівка по вулиці Лесі Українки»

№ 284 «Про присвоєння юридичної адреси об’єкту нерухомого майна комунальної форми власності Цебриківській гімназії Цебриківської селищної ради»

№  285 «Про надання дозволу  Курінній Поліні Георгіївні на вчинення

правочину щодо відчуження будинку»

№  286 «Про визначення прізвища дитини»

№  287 «Про визначення місця проживання малолітніх Сухенко Лілії Євгеніївни, 24.04.2010 р.н. Сухенко Руслани Євгеніївни, 08.02.2014 р.н.»

ПРОТОКОЛ № 31

засідання виконавчого комітету  Цебриківської селищної ради Роздільнянського району Одеської області.