45 сесія VIII скликання 24 жовтня 2023 року

Рішень Цебриківської селищної ради

Роздільнянського району Одеської області

прийнятих на засіданні ХХXХV сесії VIII cкликання 24.10.2023 року

№ 1599-VIII «Про внесення  змін  та доповнень до рішення від 14 грудня 2022 року №1447-VIIІ ск. «Про бюджет Цебриківської селищної територіальної громади  на 2023 рік»»

№ 1600-VIII «Про  затвердження звіту Цебриківської селищної  ради про виконання селищного бюджету Цебриківської селищної ради за 3 квартал  2023 року»

№ 1601-VIII «Про внесення змін до рішення № 1446- VIII  від 14 грудня 2022 року «Про затвердження Програми розвитку і підтримки КНП «Цебриківський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Цебриківської селищної ради на 2023 рік».»

№ 1602-VIII «Про затвердження штатного розпису КНП «Цебриківський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Цебриківської селищної ради.»

№ 1603 – VIІI «Про затвердження Статуту Комунального некомерційного підприємства «Цебриківський центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги» Цебриківської селищної ради.»

№ 1604 –VIII «Про затвердження Програми використання коштів фонду охорони навколишнього природного середовища Цебриківської територіальної громади на 2023-2024 роки»

№ 1605 – VIІI «Про організацію та забезпечення безоплатним гарячим харчуванням в закладах освіти Цебриківської селищної ради для учнів пільгових категорій протягом 2023-2024 років»

№ 1606-VIII «Про затвердження Положення про службу у справах дітей

Цебриківської селищної ради»

№ 1607-VIII «Про  передачу автобуса з комунальної власності Цебриківської селищної ради на баланс відділу освіти, культури, молоді та спорту Цебриківської селищної ради»

№ 1608-VIII «Про затвердження Акту приймання-передачі основних засобів (ноутбуки)»

№ 1609-VIII «Про затвердження Акту приймання-передачі основних засобів (автобус)»

№ 1610 –VIII «Про внесення змін до рішення № 1439- VIII  від 14 грудня 2022 року «Про затвердження структури виконавчих органів Цебриківської селищної ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів»»

№ 1611 – VIІI «Про затвердження графіку прийому громадян центром надання адміністративних послуг.»

№ 1612 – VIІI «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних  послуг Цебриківської селищної ради.»

№ 1613 – VIІI «Про покладання окремих завдань  адміністратора на старосту.»

№1614 –VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельної ділянки  гр. Балику Василю Федоровичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

№1615 –VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельної ділянки  гр. Тихончику Олегу Миколайовичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

№1616 –VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельної ділянки  гр. Грузіної Наталії Василівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

№1617 –VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу існуючого фермерського господарства, яке перебуває у постійному користуванні гр. Мерца Віталія Анатолійовича»

№1618 –VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності»

№1619 –VIII « Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності»

№1620 -VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності»

№1621 -VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу та об’єднання земельних ділянок сільськогосподарського призначення комунальної власності»

№1623 -VIII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49(сорок дев’ять) років гр. Васильєвої Анастасії Олегівні»

№1624 –VIII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49(сорок дев’ять) років гр. Дацько Івану Олександровичу»

№1625 –VIII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49(сорок дев’ять) років гр. Беці Інні Петрівні»

№1626 -VIII «Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49(сорок дев’ять) років гр. Чупі Михайлу Михайловичу»

№ 1627-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду.»

№ 1628-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду»

ПРОТОКОЛ № 31

засідання виконавчого комітету  Цебриківської селищної ради Роздільнянського району Одеської області