Цебриківська громада
Одеська область, Роздільнянський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Щодо проведення онлайн тренінгів для всіх бажаючих !

Дата: 03.11.2023 10:05
Кількість переглядів: 45

Фото без опису

Щодо проведення онлайн тренінгів для всіх бажаючих !

В Одеському обласному центрі зайнятості в рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?» в листопаді та грудні 2023 заплановано проведення онлайн тренінгів по темі «Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях» за наступним графіком:

- 07.11.2023 о 10.00

Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях.

Семінар 1: Стрес і травма. Базові засади і протоколи самодопомоги.

- 14.11.2023 о 10.00

Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях.

Семінар 2: Перша психологічна допомога.

- 21.11.2023 о 10.00

Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях.

Семінар 3: Самодопомога при хронічному стресі.

- 28.11.2023 о 10.00

Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях.

Семінар 4: Горювання. Первинна психологічна допомога при втраті.

- 05.12.2023 о 10.00

Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях.

Семінар 1: Стрес і травма. Базові засади і протоколи самодопомоги.

- 12.12.2023 о 10.00

Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях.

Семінар 2: Перша психологічна допомога.

- 19.12.2023 о 10.00

Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях.

Семінар 3: Самодопомога при хронічному стресі.

- 26.12.2023 о 10.00

Базовий курс самодопомоги та первинної підтримки у кризових ситуаціях.

Семінар 4: Горювання. Первинна психологічна допомога при втраті.

Онлайн тренінги будуть проходити на платформі Zoom за посиланням:

https://us04web.zoom.us/j/5452994607...

R3dz09 Ідентификатор конференціі: 545 299 4607 Код доступа: ijuX95


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення