В Одесі триває проект «Травмо-фокусована психологічна та психотерапевтична допомога постраждалим від російської військової агресії в Україні» за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я». Прийом проводить Пономаренко

Дата: 07.11.2023 19:26

👩‍⚕️ Прийом проводить Пономаренко Лариса Петровна, кандидат психологических наук. Допомога надається:

✓ Визволеним з полону

✓ Внутрішньо переміщеним особам

✓ Людям, які втратили члена сім’ї на війні

✓ Демобілізованим військовослужбовцям

✓ Членам родини військовослужбовця

👥 Під час консультацій учасники мають змогу дізнатися не лише про те, як впоратися із набутими проблемами, вчитися долати стреси, уникати непорозумінь і суперечок, але й пізнати самих себе, свої можливості.

Центр психічного здоров'я і травматерапії «Інтеграція»

#психічнездоровя

#ЦМЗ_Одеса