Запрошуємо переглянути запис вебінару на тему травми та посттравматичного стресового розладу, який провели Одеський національний медичний університет - ОНМедУ, UNICEF Ukraine та Координаційний центр КМУ / Mental Health UA.

Дата: 21.11.2023 11:36

👤 Спікером виступив Кріс Р. Брюїн, почесний професор клінічної психології в Університетськомк коледжі Лондона, який розробив впливові моделі психологічних механізмів, відповідальних за посттравматичний стресовий розлад (ПТСР). Професор також відіграв важливу роль у розробці та впровадженні заходів реагування на значні інциденти, як терористичні атаки у Великобританії, зокрема, щодо скринінгу та доступу до доказових методів допомоги у сфері ментального здоров’я.

ℹ️ Вебінар відбувся на підтримку Всеукраїнської програми ментального здоров’я Ти як? за ініціативою першої леді Олена Зеленська.

#психічнездоровя

#ЦМЗ_Одеса