Дата: 13.11.2023 17:59

Маленькі учні Вишневської гімназії запитали Захисників України «ТИ ЯК?» та провели з батьками та вчителями Благодійний ярмарок, щоб підтримати наших воїнів! І трішечки допомогли їм з відповіддю на питання «ТИ ЯК?» своїми донатами! Дякуємо всім небайдужим!

2023 рік - майже 2 роки триває страшна та, невимовно болюча, війна. Кожен українець покладає свої сили та надію в нашу ПЕРЕМОГУ! Адже ми віримо, що зовсім скоро відчуємо вдома на рідній землі, запах миру та злагоди.

Завдяки нашим ЗСУ та волонтерам, які постійно допомагають та обороняють нас, ми маємо «сьогодні»; можемо працювати та навчатись, жити та посміхатись. Тому кожен допомагає, як може.

Наша Вишневська гімназія теж намагається допомагати спільними зусиллями з школярами, вчителями та батьками.

Тож цього разу ми організували Благодійний ярмарок. Під час якого зібрано кошти, а саме 17 000 грн, які згодом відправляться на протиповітряну оборону Одещини.

Дякуємо за підтримку та допомогу в організації Вишневський Б. К 💙💛

Дякуємо всім батькам та класним керівникам, які спільними зусиллями організували гарні та смачні страви💙💛

Дякуємо нашим Захисникам, які нас обороняють!💙💛

#зсу #славаукраїні #ярмарок