КУДИ ЗВЕРНУТИСЬ ПО ДОПОМОГУ: КОНТАКТИ.

Дата: 05.12.2023 16:58

Якщо вам складно впоратися зі своїм горем, страхами чи тривогами або просто потрібно поділитися з кимось власними переживаннями — зверніться по допомогу до психолога. Ви можете отримати індивідуальну консультацію у кризовій ситуації, взяти участь у груповій терапії або розпочати роботу з психотерапевтом.

ℹ️ Більше про доступні сервіси психологічної підтримки читайте в "Аптечці самодопомоги" від Всеукраїнської програми ментального здоров'я "Ти як?"

___________

Комунікаційна кампанія Ти як? реалізується за підтримки проєкту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт. Сприяння у виготовленні та поширенні інформаційно-просвітницьких матеріалів надали Міжнародна організація з міграції (IOM Ukraine), рекламний холдинг Megapolis, благодійний фонд BGV. Кампанія впроваджується в Україні за ініціативою Першої леді Олена Зеленська.

#психічнездоровя

#ЦМЗ_Одеса