Дата: 11.12.2023 17:05

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

«Ми для тебе все робимо, а ти …!» — мабуть, багато хто чув цю фразу від своїх батьків. Можливо, говорив її і своїм дітям.

На жаль, у цій та подібних фразах толерується образа дітей, маніпуляція їхніми почуттями та, зрештою, — психологічне насильство щодо дитини.

👨‍👩‍👧 Зараз батьки роблять неймовірні речі, аби навіть під час війни у дітей було щасливе дитинство. Водночас через втому, накопичений стрес та брак ресурсу можна не помітити, як фрази щирого занепокоєння та піклування перетворюються на образи та звинувачення.

Зберігайте собі ці картки від UNICEF Ukraine, аби нагадувати про слова та дії, які допоможуть у напружених ситуаціях завжди проявляти любов до дитини 🙏

#психічнездоровя

#ЦМЗ_Одеса