24 лютого 2024 року 2 роки війни, незламності, болю, сліз, втрат, віри та надії.

Дата: 23.02.2024 14:43

Ми повинні віддати шану героям, завдяки яким майорить сьогодні синьо-жовтий прапор нашої держави, на захисті якої встали справжні патріоти.

Слава всім, хто не скорився ворогові і не впав духом, роками ніс тяжкий хрест боротьби, не зрадив, вистояв, загинув, залишившись безсмертним!

Слава всім, хто в сьогоденні пожертвував власним життям за право жити вільними у своїй державі – рідній Україні.

Сумно від того, що білими лебедями в небеса відлітають найкращі. Цвіт української землі. Безстрашні, мужні наші Герої, що віддали своє життя за свободу рідної землі. Вони заслуговують, щоб про них пам’ятали.

Вічна пам’ять Героям нашого часу.

Це велика кривава рана, яка залишається назавжди в нашій пам’яті, в історії України.

Найвищою нагородою тим, хто боронить нашу країну, - є життя.

Дорогі Наші українські воїни, які захищають нас з початку війни, Ви стали для всього нашого народу надійним щитом на шляху ворога, який прийшов на українську землю, аби знищити наше майбутнє. Ви продемонстрували небачену у світі військову винахідливість, професійність, силу духу та стійкість, які допомогли зробити неможливе – спинити багаточисельне вороже військо та завдати йому непоправних втрат. Могутнє військо, яке є зразком для найсильніших армій світу. Саме ви довели всьому світові, що відвага, самопожертва й непереможний характер – це вірна ознака українського війська як у часи відважних козаків, так і сьогодні. Ми вдячні кожному та кожній, хто у складі українського війська непохитно боронить кожен сантиметр української землі, щоденно вступаючи в запеклі бої з ворогом. Бажаємо всім українським воїнам якнайшвидше повернутися з Перемогою додому, живими та неушкодженими!