КОЛИ ЛЮДИНА ГОРЮЄ. ЯК ДОПОМОГТИ.

Дата: 21.03.2024 12:02

Нерідко, щоб підтримати людину в скорботі, ми намагаємося прискорити процес горювання, заперечити переживання або заспокоїти фразами на кшталт «Втрати роблять нас сильнішими». Проте це так не працює.

Горювання — природна реакція на втрату. Неможливо прожити цей процес за людину або пришвидшити його. Найкращий шлях підтримати — бути поруч, запропонувати допомогу, надати безпечний простір для взаємодії.

Безоплатну психологічну підтримку для захисників та їхніх близьких надає Вільний Вибір

Аби записатися на консультацію, телефонуйте або пишіть у будь-який месенджер за номером (063) 64 64 991 (з 9.00 до 19.00; понеділок — п’ятниця).

Возможно, это изображение текстВозможно, это изображение текстВозможно, это изображение текстВозможно, это изображение текстВозможно, это изображение текстВозможно, это изображение текстВозможно, это изображение текст «IREX програма BETEPAHIB выльний вибр база аби пдтримати людину, яка горюе -будьте поруч. дайте зрозумити, що за потреби до вас можна звернутися. що бля вас безпечно. -дайте людини час i простр для горювання -слухайте розповди людини в ropi 一 навть по колу. так вдбуваеться процес прииняття. ти як? нцативою всеукрайнська програма ментальног зеленськой»Возможно, это изображение текстВозможно, это графический образ (текст)Возможно, это графический образ (текст)