РОБОЧИЙ ВІЗИТ ДО ЦЕБРИКІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ ПРЕДСТАВНИКІВ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ.

Дата: 01.04.2024 13:46

28 березня 2024 року з робочим візитом до Цебриківської селищної ради завітали представники Одеська обласна державна адміністрація.

До складу робочої групи входили: заступник директора департаменту економічної політики та стратегічного планування Юлія Кисилиця, заступник начальника управлінняначальник відділу з питань використання земель та водних об'єктів управління земельних відносин Департаменту аграрної політики, продовольства та земельних відносин Наталія Смертенюк та помічник заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Олександр Гофман. Гостей зустріли: в.о. голови Цебриківської селищної ради Олена Костик та  заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів ради Тетяна МАТРОС.

Метою візиту робочої групи було обговорення актуальних проблем економічного розвитку громади, залучення потенційних інвесторів для створення сприятливого інвестиційного клімату та перспективи впровадження єдиного цифрового продукту «Спільнота» на території області.

Візит був продуктивним і дозволив учасникам обговорити актуальні проблеми розвитку громади та намітити шляхи їх вирішення. Це важливий крок на шляху до подальшого процвітання та успішного розвитку нашої громади.