В.о. голови Цебриківської селищної ради Олена Костик взяла участь у нараді.

Дата: 04.04.2024 16:27

Начальником Роздільнянської районної військової адміністрації Сергієм Приходьком було проведено нараду з головами органів місцевого самоврядування Роздільнянського району з питань мобілізаційної роботи та військового обліку.

З основних питань: мобілізації людського ресурсу та організації військового обліку в територіальних громадах виступив начальник Роздільнянського районного центру комплектування та соціальної підтримки Олександр Бірюк

Під час виступу Олександр Борисович порушив питання перед головами громад щодо постановки на військовий облік внутрішньо переміщених осіб та покращення обліку військовозобов’язаних в старостинських округах.

Розглянули результати виконання заходів та подальші дії з виявлення осіб які ухиляються від мобілізації.

Підсумовую виступи очільник району зазначив - «З огляду на ситуацію, що склалась з мобілізацією людських ресурсів в Роздільнянському районі, необхідно посилити співпрацю між РТК та СП, органами Національної поліції та місцевого самоврядування аби знизити рівень ухилення військовозобов’язаних від військової служби».