52 сесія VIII скликання 24 травня 2024 року

прийнятих на засіданні ХХXХХII сесії VIII cкликання 24.05.2024 року

№1797-VIІI «Про внесення  змін  та доповнень до рішення

від 14 грудня 2023 року №1657-VIIІ ск. «Про бюджет

Цебриківської селищної територіальної громади  на 2024 рік»»

№ 1800-VIII  «Про внесення змін до рішення № 1612-VІІІ від 24 жовтня 2023р. «Про затвердження Переліку адміністративних послуг, які надаються через Центр надання адміністративних послуг Цебриківської селищної ради»

№1801-VIII «Про внесення змін до  Програми цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки Цебриківської селищної ради 2022-2025 роки, затвердженої рішенням №1361-VIII від 04 лютого 2022 року»

№ 1802-VIII  «Про надання щорічної основної відпустки виконувачу обов’язки Цебриківського селищного голови, секретарю»

№ 1804 -VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельної ділянки  гр.  Вакарчук  Руслану Івановичу для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

№ 1805-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельної ділянки  гр.  Маруняк Вірі Іванівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

№ 1806-VIII «Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та передачу безоплатно у власність земельної ділянки  гр.  Бакаляр Ірині Михайлівні для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)»

№1807-VIII «Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду терміном на 49(сорок дев’ять) років гр. Тухтаряну Олегу Агавардовичу  для сінокосіння і випасання худоби на території Цебриківської селищної ради Роздільнянського району Одеської області»

№1809-VIII «Про внесення змін до рішення Цебриківської селищної ради від 21 лютого 2024 року   №1747 -VIII «Про надання дозволу гр. Гончар Ларисі Іванівні та гр. Ваврик Світлані Вікторівні  на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для ведення товарного сільськогосподарського виробництва орієнтовною площею 7,8000га, яка розташована за адресою: Одеська область Роздільнянський район Цебриківська селищна рада (за межами населеного пункту)»

№1810-VIII «Про поновлення договору оренди землі № 85 від 29 червня 2017 року укладеного з ФГ «ГАРАНТ-МАНЬКО», на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 5121655500:01:002:0014 загальною площею 21,8888 га, яка розташована за адресою: Цебриківська селищна рада, Роздільнянський район, Одеська область.»

№1811-VIII «Про поновлення договору оренди землі № 86 від 29 червня 2017 року укладеного з ФГ «ГАРАНТ-МАНЬКО», на земельну ділянку для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, кадастровий номер 5121655500:01:002:0015 загальною площею 15,9400 га, яка розташована за адресою: Цебриківська селищна рада, Роздільнянський район, Одеська область.»

ПРОТОКОЛ № ХХХХХІІ

пленарного засідання п’ятдесят другої сесії VIIІ скликання