Мрієте стати частиною ініціативи «Зроблено в Україні»? Ловіть ключі до успіху!

Дата: 11.06.2024 15:45

Зроблено в Україні ·

Мрієте стати частиною ініціативи «Зроблено в Україні»? Ловіть ключі до успіху!

Підтримка українських виробників – це наша місія. Ми шукаємо сучасних героїв, які створюють продукцію, що змінює наше сьогодення. Ваша компанія може стати частиною нашої ініціативи, якщо відповідає таким критеріям:

1. Галузь виробництва: Ваша компанія є виробником товарів (неважливо, продовольчих чи ні)? Вам до нас!

2. Виробничі потужності в Україні: Продукція повинна народжуватися тут, на українській землі. Це наш шлях до зміцнення економіки та розвитку місцевого виробництва.

3. Чітке маркування: Ваша продукція відповідає нашим характеристикам? Welcome to the club! Завантажуйте логотип «Зроблено в Україні» та маркуйте ним свої товари.

4. Гранти: Наші гранти шукають саме виробників. Маєте виробничі потужності і готовий продукт? Тоді ви саме той, кого ми хочемо підтримати.

Приєднуйтеся до ініціативи «Зроблено в Україні» і разом ми підкоримо нові вершини!