Цебриківська громада

Підтримуємо бізнес!

Дата: 05.07.2024 08:55

Підтримуємо бізнес!

Лише за минулий тиждень українці отримали 405 доступних кредитів у рамках програми 5-7-9. Цей державний фінансовий інструмент надає малим та середнім підприємствам можливість отримати грошову підтримку для розширення бізнесу та закупівлі необхідного обладнання.

З моменту старту програми нею вже було видано понад 91,3 кредитів на загальну суму 289,7 млрд гривень.

Ці гроші використовуються для поповнення обігових коштів, реалізації інвестиційних проектів та підтримки бізнесу в зонах високого воєнного ризику

Програма «Доступні кредити 5-7-9%»спрямована на підтримку підприємств різних галузей, включаючи сільське господарство, торгівлю та переробну промисловість.

Найбільшу кількість кредитів отримали підприємці з Львівської, Київської, Харківської та Дніпропетровської областей. Наразі в програмі беруть участь 45 банків.

Сприяємо розвитку всього бізнесу, який Зроблено в Україні