КОЛЕГІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 24.07.2024 17:42

24 липня 2024 року під головуванням начальника Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера відбулося засідання колегії в якій взяли участь голова Роздільнянської районної державної адміністрації Сергій Приходько, а також у режимі відеозв’язку долучилися заступники голови РВА, голови територіальних громад району та посадові особами РВА.

Під час засідання було обговорено питання: про підсумки виконання обласного бюджету та місцевих бюджетів Одеської області за перше півріччя 2024 року та проблемні питання їх наповнення, про стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати та супутніх платежів на підприємствах Одеської області в умовах воєнного стану, про реалізацію державної політики з питань підтримки внутрішньо переміщених осіб, про новації в законодавстві України щодо забезпечення прав національних меншин.

За результатами колегії було надано ряд роз’яснень та рекомендацій.