28 Червня, 2023 р., 18:47
Іноді ви пишете: «мені погано, але чоловік каже, що в мене просто забагато вільного часу». Іноді зізнаєтеся, що не звертаєтеся по допомогу, адже боїтеся осуду близьких. А іноді вважаєте, що ваші проблеми назвуть смішними «бо є ті, кому зараз гірше».
28 Червня, 2023 р., 16:10
ЗАПИТАННЯ надійшло по телефону: «Працюю у морському порту за змінним графіком, вдень та вночі. Але роботодавець оплатив роботу за останній місяць в день і в ночі в однаковому розмірі. Роботодавець пояснив, що скористався можливістю призупинити дію положень колективного договору щодо оплати «нічних». Чи правий роботодавець?
28 Червня, 2023 р., 10:06
28 червня цього року Україна відзначає 27-му річницю прийняття Конституції – головного нормативно-правового акта держави, який закріплює основи суспільного ладу, державний устрій, систему, порядок утворення, принципи організації і діяльності державних органів, права та обов’язки громадян.