СТРУКТУРА ЦНАПу. Юридична адреса. Графік роботи.

Назва:

Відділ "Центр надання адміністративних послуг Цебриківської селищної ради."

Юридична адреса:  67130, Одеська обл., Роздільнянський район, смт. Цебрикове, вул. Миру, 1.

Контактний телефон: (04859) 2-31-56

Електронна адреса:  tsnaptsebrikovo@ukr.net ; cnap@cebrykivska-gromada.gov.ua        резервний: radatsebrikovo@ukr.net

Адреса для листування: 67130, Одеська область, Роздільнянський район, смт. Цебрикове, вул. Миру,1. Цебриківська селищна рада.

За штатним розписом у Відділі ЦНАП  4 посади: 1 керівник, 2 адміністратора; 1 реєстратор.

Начальник відділу "Центр надання адміністративних послуг Цебриківської селищної ради": Чернецька Ольга Олександрівна, тел. 0973739123.

Адміністратори відділу "Центр надання адміністративних послуг Цебриківської селищної ради": Мелешко Людмила Сергіївна; Цуканова Світлана Володимирівна.

Державний реєстратор : посада вакантна.

Координатор діяльності: заступник Цебриківського селищного голови  з питань діяльності виконавчих органів ради – Матрос Тетяна Іванівна. Тел. 0685189619

Графік роботи:

• Понеділок – четвер –  з 8-00 до 17-00;
  • П’ятниця –  з 8-00 до 16-00;
  • Субота – вихідний;
  • Неділя –вихідний.

У приміщенні відділу "ЦНАП" працює:

В.о. начальника відділу соціального захисту населення Кабанюк Христина Михайлівна.

У приміщенні відділу "ЦНАП" за окремо затвердженими графіками ведуть консультаційний прийом:

кожну третю середу місяця проводить прийом - заступник начальника ВОГ № 16 Головного управління Пенсійного фонду України в Одеській області Павло Олексійович  ПАРОВЕНКО.