Великомихайлівський відділ Роздільнянської філії Одеського обласного центру зайнятості

20 Серпня, 2020 р., 09:36
Освітній портал ДСЗ: https://skills.dcz.gov.ua/
07 Серпня, 2020 р., 11:42
  Кожна людина по різному проживає стресові ситуації. Навіть маючи професійний досвід, раптова ситуація вивільнення інколи просто ставить у глухий кут. Завдяки тристоронній співпраці «клієнт – служба зайнятості – роботодавець» вдалось працевлаштувати Валентину Миколаївну Бережну.
16 Липня, 2020 р., 16:12
Американський соціолог Елвін Тоффлер зазначав, що неграмотними людьми в 21 столітті будуть не ті, які не вміють читати і писати, а ті, які не вміють вчитися і переучуватися. Адже ми живемо у фантастично цікавий період переродження світу. Завдяки технологіям потреби в людській праці скорочуються, життєвий сценарій «закінчити навчальний заклад, отримавши професію, — вийти на ринок праці — все життя працювати на одній роботі — вийти на пенсію», який був звичний для попередніх поколінь, вже не працює. Наперед виходить концепція безперервної освіти - «Life Long Learning». Епідемія коронавірусу також вплинула на життєдіяльність мільйонів людей в усьому світі. Громадяни та організації розпочали широко використовувати різноманітні освітні інтернет-платформи, на яких можна пройти навчальні курси та підвищити рівень власної компетентності за різними напрямками задля збереження своєї конкурентоспроможності на ринку праці. Саме тому міжнародна платформа онлайн-освіти Coursera відкрила через службу зайнятості безкоштовний доступ до освітніх програм для зареєстрованих безробітних. Мета цієї  ініціативи Coursera - допомогти безробітним громадянам здобути додаткові знання та розвинути навички для подальшого успішного працевлаштування.