Ти як?

04 Липня, 2023 р., 16:12
Що б не відбувалося довкола, ставте перед собою цілі. Вони допоможуть концентрувати дії та енергію, знизять відчуття невизначеності. Що більше орієнтирів — то легше долати шторм.
30 Червня, 2023 р., 18:52
На The Village Україна cтартував спеціальний сезон подкасту «Простими словами» про здоровʼя під час війни, і героїнею першого епізоду стала Олена Зеленська.
28 Червня, 2023 р., 18:47
Іноді ви пишете: «мені погано, але чоловік каже, що в мене просто забагато вільного часу». Іноді зізнаєтеся, що не звертаєтеся по допомогу, адже боїтеся осуду близьких. А іноді вважаєте, що ваші проблеми назвуть смішними «бо є ті, кому зараз гірше».
23 Червня, 2023 р., 18:38
Постійна напруга руйнує зв’язок із реальністю, і ми не помічаємо, як вмикається режим «на автоматі»: перестаємо смакувати їжу, ловити вайб улюблених пісень чи насолоджуватися погодою поки йдемо робити свою роботу (так само на автоматі).
21 Червня, 2023 р., 18:33
Час від часу ви пишете, що тривожність неможливо подолати у такі часи.