27 Лютого, 2024 р., 16:29
Турбота про ментальне здоровʼя — це не тільки про психологів і терапію, це й про любов до себе та час для себе. Ми звикли відкладати це на міфічне «потім», але ще не пізно позбутися поганої звички
23 Лютого, 2024 р., 16:23
На війні, кажуть ветерани, все чітко і зрозуміло: є свої і вороги, є "чорне" і "біле", є накази і конкретні задачі. У цивільному житті, яке для них іноді починається з чистого аркуша, постійно змінюються події, щось виходить з ладу, ламаються плани, а люди підводять. Це дратує і вибиває з колії, до того ж часто спрацьовує загострене почуття справедливості, яке посилює негативні емоції.
23 Лютого, 2024 р., 14:43
24 лютого 2024 року 2 роки війни, незламності, болю, сліз, втрат, віри та надії.
22 Лютого, 2024 р., 16:19
Навʼязливі думки про щось погане чи обтяжливі спогади — теж привід звернутися до спеціаліста або сімейного лікаря, який пройшов навчання за програмою ВООЗ mhGAP. Особливо, якщо вони виснажують уже тривалий час.
22 Лютого, 2024 р., 16:14
Південне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці